Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Pardubický kraj Inzerát: 6151 16.03.2013 16:53
Zpět na seznam inzerátů

Hosteska / Promotér

Cena: 15 000,-

Nově otevřená pobočka v Pardubicích hledá sympatické a komunikativní hostesky a promotéry s příjemným vystupováním ve věku 15-40 let. Náplní práce je prezentování zboží na stáncích v obchodních centrech. V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu, kde zašlete svůj životopis. Těšíme se na případnou spolupráci, OP Agency


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Iva Hanzelková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Pardubický kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@oncepromotion.eu
Další inzeráty od uživatele Iva Hanzelková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist