Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 18397 22.08.2015 15:00
Zpět na seznam inzerátů

Tanecnice

Cena: 100 000,-

Francouzská taneční agentura (též česky mluvící) nabízí práci pro tanečnice (možnost i pro začátečnice) v table dance klubech. Spolupracujeme převážně s kluby ve státech Evropské Unie (Belgie, Lucembursko, Francie, Dánsko, Německo,Itálie). Kromě Evropské Unie nabízíme práci pro tanečnice v lap dance klubech na Novém Zélandě. Více informací naleznete na www.show-agency.cz Pomůžeme Vám vybrat klub podle Vašich zkušeností a požadavků. Neváhejte kontaktovat agenturu na info@show-agency.cz nebo nám napište sms na telefonní číslo: +33 6 80 97 27 66 a mi Vám obratem zavoláme (telefonní komunikace je samozřejmě na náklady agentury).


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Kristina Grohova
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@show-agency.cz
telefon Telefon: +420603858452
telefon Telefon 2: +33680972766
www WWW: www.show-agency.cz
Další inzeráty od uživatele Kristina Grohova
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist