Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1427 24.08.2011 20:22
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce se smlouvou.

Cena: 60,-

Jste maminka na mateřské, pracujete, studujete nebo už jste v důchodu a chcete si pouze přivydělat ? Nabízím vám bulletin domácích prací - více jak 60 dru- hů zajímavých možností např. - výroba pohyblivých hraček - psaní dopisů na PC - skládání kuličkových per a montovací práce - kompletace dekorativních předmětů - výroba figurek a gelových svíček a mnoho desítek dalších zajímavých pracovních možností. V případě zájmu vám bulletin domácích prací zašlu za 60 Kč. Možný měs. výdělek 6 000 - 9 000 Kč- podle vaší aktivity. Máte možnost vydělat si zajímavý příjem . * jste časově nezávislí * žádný živnostenský list Všechny druhy domácích prací jsou podloženy pracovní smlouvou. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist