Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihočeský kraj Inzerát: 9301 12.11.2013 16:35
Zpět na seznam inzerátů

Roznos letáčků

Cena: 1 000,-

Jedná se o roznos letáčků formátu A5 a roznáší se 2x do měsíce, vždy je na roznos 14 dní. Hledáme brigádníky pro roznos letáčků v těchto lokalitách: Zámostí, Hrdějovice, Boršov nad Vltavou, Včelná, ČESKÉ BUDĚJOVICE - Pražské Předměstí, Palačák, Rožnov, Nemanice + Kněžské Dvory, Husova Kolonie - ČÍNA, Rudolfov + Dubičné + Jivno + Kodetka + Hlincova Hora, Adamov + Hůry + Libníč a v České Krumlově. Odměna je 0,20 - 0,50 haléřů za jeden letáček, záleží tedy jakou lokalitu si vyberete a jak poctivě budete roznášet.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Vilímová
lokalita Lokalita: Jihočeský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lenka.vilimova@luckynet.cz
TOPlist