Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7212 21.06.2013 13:53
Zpět na seznam inzerátů

Digital Generation

Cena: -----

ZÁKLADNI INFORMACE. První vlákno, které získáte při registraci, je na zkoušku zdarma 30.dní. Za tu dobu Vam může vydělat až 30 USD. Peníze se Vám načítají v aplikaci, pokud máte puštěný počítač. Vlákno Vám vydělá 1 dolar za 24 hodin. Záleží jen na Vás, jak dlouho máte PC puštěný. Prvotní informace byla taková, že vlákno zdarma, je na celý rok, což je znázorněno i na tabulce v BO. Tato možnost byla pro všechny, kteří se zaregistrovali do 25.5.2013, což já osobně nestihl. Takže pokud budete chtít aplikaci používat i po 30. ti dnech,je potřeba si poté koupit nové vlákno na celý rok . Můžete použít vydělané peníze a zbytek doplatit. Nebo pokud vám aplikace jede na 2 počítačích - výdělek sloučit a máte vlastně nové vlákno zdarma. To Vám již bude generovat peníze po celý rok. Doporučuji si z výdělku i dokupovat další vlákna, zvýšíte tak, svůj zisk. Výdělek mužete navýšit i doporučováním programu, získáte tím z 1.linie 20% a z druhé linie 10% . Peníze z výdělku referalů se Vám načítají každý den. Doporučuji si pročíst vše ve skupině https://www.facebook.com/groups/537911706255120/ a vybudovat si strategii. Projekt je jednoduchý, ale zároveň velmi dobře vymyšlený. Můžet z něho získat zaplacení nákladů na provoz PC (elektřina + internet zpět) a při dobré strategii, na něm i velmi zajímavě vydělat. Mnoho lidí se ptá, proč je potřeba si další vlákna kupovat.Je to jednoduchý. Peníze z nákupu vláken se nám vrací zpět. Je z nichfinancován doporučovací program, tedy zmíněných 20% a 10% z refealů . Tímtozpůsobem bude projekt dobře šířený mezi lidi, dá jim vydělat a hlavně dlouho udržitelný. Společnost DG nemusí zase tolik vyplácet ze svého. Když si to spočítáte, je to velmi výhodný projekt, který Vám i při koupě vlákna, tuto investici rychle vrátí. Pro jednodušší pochopení , bych do srovnal s provozem auta. Aby Vám auto jelo, musíte do něho koupit benzín, ale nikdo Vám už neplatí za počet najetých kilometrů. Ale nejednou by se našel někdo, kdo by Vám za to platil. Za oplátku, že při cestě, mu třeba něco svezete v kufru :) A platil by Vás za počet ujetých kilometrů, dával příplatky za lepší benzín, nebo vytuněné auto + i za doporučení, pokud to někomu řeknete a on mu bude vozit drobnost v kufru také. :) Nemáte zde co ztratit, ale jen získat. Vytvořte si strategii. Já osobně budu třeba kupovat dvě vlákna a další si budu dokupovat z výdělku. A program budu doporučovat i druhým. Výplata je možná již od 1USD na peněženku a nebo bankovní učet. A pokud zažádáte o vyplacení, máte ji ihned na peněžence !!! Takže skvělý :) Přeji všem hodně úspěchů, jednejte uváženě a ne zbrkle. Přeji Vám i projektu, ať to dlouho šlape a hodně najetých kilometrů :) Teda hodin :D :D registrace zde https://coingeneration.com/auth/new/107662/ zájemcům rád zodpovím jaké-koli dotazy ohledně tohoto programu . Hodně úspěchů v novém podnikání . Pavel


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Paul Mynar
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist