Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 9221 08.11.2013 11:35
Zpět na seznam inzerátů

Vánoce se blíží,chybí Vám peníze na dárky ?

Cena: -----

Hledám lidičky do svého týmu,kteří mají rádi přírodní produkty a chtějí změnit svůj život. Proč začít spolupracovat s firmou OKG? -budete mít dobrý pocit z toho,že jste užiteční pro druhé -můžete si zvolit kolik času denně budete věnovat práci -radost, že trávíte více času s rodinou a přáteli -nadšení,že vyděláváte tolik peněz,kolik si opravdu zasloužíte¨ -každý týden on-line školení, při kterém získáváte informace od zkušených pracovníků Těším se na spolupráci s Vámi pište si o info Marie Sládková 03-011883 nezávislý distributor


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marie Sládková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: mariesladkova2@centrum.cz
telefon Telefon: 737137060
www WWW: http://produkty-okg.webnode.cz/
Další inzeráty od uživatele Marie Sládková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist