Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihočeský kraj Inzerát: 9794 06.12.2013 17:13
Zpět na seznam inzerátů

Manažer/Manažerka

Cena: 30 000,-

Hledáme vedoucí pracovníky: Ambiciozního schopného člověka se zájmem o nadstandardní příjem a rozvoj své kariéry. Vaše práce:budování týmu spolupracovníků, rozšiřování obchodního potenciálu společnosti, vedení a školení lidí Požadujeme: komunikativnost, ochotu investovat čas a energii, chuť učit se, minimálně ukončené, středoškolské vzdělání, bezúhonnost Nabízíme: nadstandardní možnost příjmu, časovou flexibilitu, kariérový růst, profesionální, zapracování, odborné vzdělávání, podporu, možnost vybudovat si podnikání bez počáteční investice, seberealizaci ve společensky důležité roli, zázemí silné společnosti


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Irena Vrzalová
lokalita Lokalita: Jihočeský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist