Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 9798 06.12.2013 20:30
Zpět na seznam inzerátů

Referent společnosti

Cena: 25 000,-

Přijmeme na pozici " referenta " aktivního a komunikativního spolupracovníka. Požadujeme: schopnost pracovat samostatně, znalost práce na PC, internet , komunikativnost, příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem. Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, volnou pracovní dobu – práce z 80% v místě bydliště, přátelský kolektiv,zaškolení. Zájemci o tuto pracovní pozici zašlete životopis na mail: monika.marsov@seznam.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru,který se koná ve Znojmě.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Monika Cabáková
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: monika.marsov@seznam.cz
TOPlist