Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4736 16.07.2012 15:04
Zpět na seznam inzerátů

Práce řidiče v Praze

Cena: 30 000,-

Máte doma auto střední vyšší třídy a nemáte práci? Baví vás řídit vozidlo, komunikovat s lidmi a znáte Prahu? Jste spolehlivý a máte čistý trestní rejstřík? Potřebujete zajímavou, dlouhodobou práci,nadstandartně placenou, nebo jen brigádu? Pojďte dělat řidiče SMLUVNÍ PŘEPRAVY v PRAZE a po zapracování můžete přejít na řidiče TAXI. Počáteční náklady (kauce dispečinku + odvod) cca 8000,-Kč.Výdělek je závislý na vašem čase,věnovaném se této činnosti (až 30 000,- za měsíc)


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Autanova Plus
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: autanova@gmail.com
telefon Telefon: 721654654
TOPlist