Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 12059 26.04.2014 12:50
Zpět na seznam inzerátů

Řidič zkušebních vozů Plzeň, Praha

Cena: 90,-

Testování osobních vozů v Plzeňském kraji a Praze, vyhodnocování jízdy, kontrola vozu po směně CO OD VÁS OČEKÁVÁME: platný ŘP sk. „B“ minimálně 7 let, SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automobilový průmysl (tj. automechanik, autotronik, SPŠ dopravní, SPŠ/VŠ strojní), čistá karta řidiče a čistý trestní rejstřík podmínkou, nutno odpracovat min. 3směny/týden, směny dle Vašeho výběru CO VÁM NABÍZÍME: 85 - 95,-Kč /hod + zákonné příplatky, 3směnný provoz (6-14-22) včetně So, Ne a svátků – směny dle Vašeho výběru.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vít Barcal
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@emonakroni.cz
telefon Telefon: 725736221
TOPlist