Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Královéhradecký kraj Inzerát: 4746 18.07.2012 11:39
Zpět na seznam inzerátů

Finanční účetní

Cena: 22 000,-

Stavební a energomontážní firma s desetiletou tradicí - MATEX HK s.r.o. shání zájemce na pozici finanční účetní, a to na tří měsíční brigádu. Plat až 22.000,-Kč/měs. Nutností praxe a oředevším znalost podvojného účetnictví v programu Helios Orange! V případě zájmu, prosíme, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: poustevnikova@matex.org Nástup ihned!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Poustevníková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Královéhradecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: poustevnikova@matex.org
telefon Telefon: 602304530
Další inzeráty od uživatele Lenka Poustevníková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist