Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Vysočina kraj Inzerát: 11826 11.04.2014 19:16
Zpět na seznam inzerátů

15 000 - 18 000 / měsíčně

Cena: 15 000,-

Hledáme mladé iniciativní lidi pro Promotion Project v Jihlavě. Náplň práce: komunikace a péče o potencionální a stávající klienty Upřednostňujeme zájemce se základními znalostmi z oblasti marketingu. Požadujeme: příjemné vstupování, spolehlivost, aktivní přístup k práci Nabízíme: práci v mladém kolektivu mezinárodní stabilní společnosti, flexibilní pracovní dobu, dlouhodobou spolupráci, ochota cestovat Pokud máte zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám životopis a motivační dopis na naší emailovou adresu.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Patrik Naštický
lokalita Lokalita: Vysočina kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: personalnioddeleniTB@seznam.cz
telefon Telefon: 739291116
TOPlist