Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Plzeňský kraj Inzerát: 4886 19.08.2012 18:46
Zpět na seznam inzerátů

Přivýdělek jako MYSTERY SHOPPER - tajný zákazník

Cena: 650,-

Hledáme brigádníky na jednorázovou spolupráci na pozici MYSTERY SHOPPER pro společnost Eger Marketing s. r. o. sídlící v Plzni. Mystery shopper je výzkumník, fiktivní nakupující, který vystupuje jako normální zákazník. Jeho úkolem je nákup výrobku, kladení otázek, registrace stížností. Vašim úkolem bude realizace skrytého nákupu na vytýčených místech, kde potřebujeme zjistit kvalitu poskytovaných služeb z pohledu zákazníka. Dáme Vám celkem 650 Kč na útratu (utratit je můžete za vše od potravin až po benzín) a jako protislužbu od Vás budeme potřebovat hodnocení skrze e-mail v jedné až pěti vět z pohledu Vás jako skrytého zákazníka. Pokud se chcete zapojit do zlepšování kvality služeb a navíc za to dostávat finanční odměnu, pak je tato pozice právě pro Vás. Hledám zájemce o mystery shopping především z Plzeňského kraje. POŽADUJEME: Věk min. 21 let (zaměstnanec) / 25 let (OSVČ). Stálé zaměstnání v délce min. 3 měsíce / 3 roky na trhu platí pro OSVČ Čistý měsíční příjem 15.000 Kč a více (potřebujeme znát názor od této skupiny lidí). NABÍZÍME: Jednorázový, jednoduchý a naprosto časově nenáročný přivýdělek formou DPP. Pozici brigádníka v mladé, stabilní a dynamické společnosti. Více informací: MonikaBizova@seznam.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Monika Bízová
lokalita Lokalita: Plzeňský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Monikabizova@seznam.cz
TOPlist