Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 2 Inzerát: 8194 13.09.2013 14:41
Zpět na seznam inzerátů

Operátor zdravá výživa

Cena: 10 000,-

Pro naše call centrum v Praze na Náměstí míru hledáme telefonistu/operátora. Jedná se brigádu v odpoledních hodinách, vhodné i pro studenty na ŠŠ nebo VŠ. Náplň práce: - Uskutečňování konzultací se zájemci o naše služby - Nalezení vhodného řešení na základě požadavků klient - Jedná se o aktivní telemarketing s cílenou klientelou Požadavky: - Vynikající komunikativní dovednosti - Základní orientace v oblasti zdravé výživy a stravování - Obchodní duch - Pracovitost se zaměřením na výsledky Nabízíme: - Vynikající platové podmínky formou odměny za uzavřenou smlouvu - Kompletní zaškolení do práce - Možnost získání firemního tarifu i do osobního užívání - Časově flexibilní plánování docházky


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ondřej Jirák
lokalita Lokalita: Praha 2
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: ondrejjiraksunkins@seznam.cz
telefon Telefon: 775897837
TOPlist