Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8916 23.10.2013 08:30
Zpět na seznam inzerátů

Dobrovolnictví v Africe/ Indii - Another kind of school

Cena: -----

Hledáme dobrovolníky do Afriky/Asie - mezinárodní tým spolupracovníků, cestování (možnost práce v Botswaně, Zambii, Malawi, Mozambiku či Indii - práce s dětmi, v zemědělství, pomoc při školení učitelů, hygiena a výchova ke zdraví, ochrana životního prostředí apod.). Program: 6 měsíců studia, 3 měsíce práce, 3 měsíce cestování do Afriky/Asie pozemní dopravou, 6 měsíců dobrovolnické práce s kapesným na projektu v Africe/Indii, 6 měsíců závěrečných studií, prezentací a zkoušek k získání A-certifikátu. Ubytování i strava zajištěna. Zkušenosti nevyžadovány, alespoň pokročilá znalost AJ nutná, touha cestovat, studovat a poznávat ideální!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marketa Muzikova
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: dobrovolnici@drh-norway.org
TOPlist