Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 11464 23.03.2014 17:56
Zpět na seznam inzerátů

Prjmem zdravotni sestricky do Nemecka

Cena: 2 500,-

Nabizim práci zdravotní sestry v Německu(Bayer-München) Jedna se o domov pro seniory.Velmi dobré platové podmínky,pracovni smlouva,práce pouze 15 dni v mesici,ubytovaní zajisteno. Hrubá mzda je 2500 euro.ZADNE POPLATKY ZA ZPROSTREDKOVANI PRACE!! Požadavky: -Německy jazyk na komunikativní úrovni - doklad o ukončeni zaverecne zkoušky s vyucnim listem -výpis z trestního rejsriku -životopis VŠE PRELOZENE V NĚMECKEM JAZYCE meil:zdravotnisestrickanemecko@seznam.cz tel :004915777566570


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Müler
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: zdravotnisestrickanemecko@seznam.cz
TOPlist